Американська енергетична компанія може придбати Херсонську ТЕЦ

Американська енергетична компанія може придбати Херсонську ТЕЦ

Американська компанія вже має три проекти на Херсонщині

Заступник Голови ФДМУ Юрій Нікітін зустрівся з представниками американської компанії «GESS Ukraine», які висловили зацікавленість Херсонською ТЕЦ. На зустрічі обговорювалися питання умов продажу, ціни і можливості реструктуризації боргів ТЕЦ, які становлять майже $4 млн.

Про це повідомила прес-служба ФДМУ.

«Після трьох невдалих спроб в попередні роки ми хочемо знову виставити ТЕЦ на продаж. Підготували умови, які повинна розглянути робоча група з питань приватизації при Уряді, а далі затвердити – Уряд», – зазначив Юрій Нікітін.

Херсонська ТЕЦ може взяти участь у проекті розвитку альтернативної енергетики, ідея якого зараз активно популяризується в Україні.

«Оголошення конкурсу, – додав Юрій Нікітін, – попередньо заплановано на жовтень цього року».

Як підкреслив представник «GESS Ukraine» Шон Едвард Лі, «компанія хоче зробити такий приватизаційний проект, щоб жоден з його учасників, в тому числі сама ТЕЦ, споживачі, не втрачали, а навпаки – отримували». Він зазначив, що компанія вже має три бізнес-проекти на Херсонщині.

На балансі ТЕЦ налічується 8 центральних, 15 групових, 56 індивідуальних теплопроводів, 110 вузлів приєднання опалення і 76 вузлів приєднання гарячого водопостачання, 15 підкачувальних і перекачувальних насосних станцій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті