Захворіло у світі
31,880,241
Померло у світі
976,640
Вилікувалось у світі
21,983,692
Захворіло в Україні
188,106
Померло в Україні
3,757
Вилікувалось в Україні
83,458
НАБУ проводить обшук в НКРЕКП через формулу «Роттердам+» (ОНОВЛЕНО)

НАБУ проводить обшук в НКРЕКП через формулу «Роттердам+» (ОНОВЛЕНО)

Голову Нацкомісії не пускають в будівлю, натомість, за його словами, частину співробітників утримують в середині. Адвокатів також не допускають.

НАБУ проводить обшук в НКРЕКП через формулу 	«Роттердам+» (ОНОВЛЕНО)
Фото НАБУ

Антикорупційне бюро проводить обшуки в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг через формулу ціноутворення вугілля “Роттердам+”, повідомляють “Українські новини”.

«Люди в масках обшукують кабінети керівництва, бухгалтерії та відділу кадрів» – повідомляє джерело в комісії.

Голова Нацкомісії Дмитро Вовк розповів, що прибувши на місце обшуку, хлопці в камуфляжі без знаків сказали, що йому не можна заходити у приміщення. Після цього він пред'явив посвідчення голови Нацкомісії, але його не пустили на робоче місце та навіть в приміщення.

НАБУ проводить обшук в НКРЕКП через формулу 	«Роттердам+» (ОНОВЛЕНО)
Фото «Українські новини»

“Співробітників Комісії утримують, у частини немає зв'язку – мабуть забрали. Адвокатів ні мого, ні співробітників також не пускають. Важливе засідання Комісії, призначений на сьогодні зірвали, ніж заблокували роботу Комісії. Вибили металопластикові двері, в чому ніякої необхідності не було.»  – розповів Вовк.

Прес-служба НАБУ підтвердила обшуки в НКРЕКП.
«Так, ми підтверджуємо факт обшуків в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг», – зазначили у відомстві.

За інформацією прес-служби, обшуки пов'язані з розслідуванням детективами Бюро зловживань при затвердженні так званої формули «Роттердам плюс».

НАБУ проводить обшук в НКРЕКП через формулу 	«Роттердам+» (ОНОВЛЕНО)
Фото «Українські новини»

Нагадаємо, формула ціноутворення Роттердам + транспорт була введена для диверсифікації поставок вугілля марки А в Україну. Ціна вугілля визначається згідно з даними роттердамської біржі. За повідомленнями ЗМІ, український олігарх Рінат Ахметов використовував її, щоб закуповувати вугілля в ОРДЛО за завищеними цінами. За оцінками експертів, після запровадження цієї схеми з користувачів було зібрано додаткових 17 млрд грн.
Раніше повідомлялося, що НАБУ почала розслідування щодо діяльності Нацкомісії і впровадження даної формули.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті