«Бориспіль» побудує зону видачі багажу для внутрішніх рейсів за 28 млн грн

«Бориспіль» побудує зону видачі багажу для внутрішніх рейсів за 28 млн грн

Будівництво планують завершити до травня наступного року

«Бориспіль» побудує зону видачі багажу для внутрішніх рейсів за 28 млн грн
Фото УНІАН

В аеропорту “Бориспіль” буде створена окрема зона для видачі багажу пасажирам внутрішніх рейсів. Вартість проекту – 28,1 млн грн, повідомляє ЦТС.

Об'єктом буде прибудова площею 568,2 кв. метрів, в якій буде встановлена ​​карусель для видачі багажу.

«Роботи плануємо завершити в травні наступного року. Але я думаю, ми встигнемо раніше.» – зазначив головний інженер підприємства Олександр Нестеренко.

Генеральним підрядником проекту є ТОВ «Український виробничо-будівельний альянс «Центр». Роботи вже почалися, зараз ведеться демонтаж покриття на місці майбутньої зони видачі багажу для пасажирів внутрішніх рейсів.

Зараз пасажири внутрішніх і міжнародних рейсів отримують багаж в одному місці. Всього в аеропорту працює 5 таких каруселей, одна з них відведена для пасажирів внутрішніх рейсів.

Завдяки новому проекту всі п'ять каруселей будуть задіяні в обробці багажу пасажирів міжнародних рейсів, які формують основний пасажиропотік повітряних воріт України.

Аеропорт «Бориспіль» також розглядає можливість будівництва нової злітно-посадкової смуги орієнтовною вартістю 8 млрд гривень до 2023 року.

“Бориспіль” побудує зону видачі багажу для внутрішніх рейсів за 28 млн грн
Фото УНІАН

Як вже повідомляв Mind, авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» заборгувала аеропорту “Бориспіль” 80 млн грн.

«У 2014 році я приймав підприємство, коли основною задачею була поставлена політика протистояння з базовим перевізником. Свій вклад у «зміцнення» цієї політики зробив кожен з колишніх директорів, що часто приходили на зміну один одному. В результаті загальна спірна сума МАУ становила близько 300 млн грн.» – розповів генеральний директор аеропорту Євген Дихне.

Як він підкреслив, у кінці 2015 року авіакомпанія виплатила «Борисполю» 220 млн грн, оскільки аеропорту вдалося «порозумітися з керівництвом МАУ» у рамках досудового врегулювання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло