Український авіазавод обслуговуватиме Boeing та Airbus

Український авіазавод обслуговуватиме Boeing та Airbus

Партнером ДП “Завод 410 ЦА” також невдовзі має стати Robinson Helicopter Company

Український авіазавод обслуговуватиме Boeing та Airbus
Фото ДП Завод 410 ЦА

ДП Завод 410 цивільної авіації в найближчі два роки планує почати ремонт і обслуговування агрегатів літаків Boeing і Airbus. Про це повідомляє Ліга.Бізнес з посиланням на прес-службу підприємства.

Завод веде переговори з Airbus щодо технічного обслуговування і ремонту літаків компанії.
В рамках співпраці з Boeing із залученням інвесторів планується проводити технічне обслуговування та фарбування літаків сімейства Boeing-737. Почати керівницто заводу планує з 5 літаків на рік, а до 2024 року збільшити до 40.

Також повідомляється, що найближчим часом буде підписано угоду з Robinson Helicopter Company. Підприємство стане сертифікованим сервісним центром з обслуговування вертольотів цього класу.

«ДП Завод 410 ГА – лідер авіаційного кластера Укроборонпрому. Партнерство з такими гігантами світової авіації, як Boeing, Airbus і Robinson Helicopter – це знак якості заводу « – зазанчив гендиректор ДП Завод 410 ЦА Віктор Ганькевич.

Він також додав, що серед вагомих переваг заводу – власний вертолітний майданчик і близькість до аеропорту Київ (Жуляни).

Український авіазавод обслуговуватиме Boeing та Airbus
Boeing
Фото pixabay.com

Як вже повідомляв Mind, за липень поточного року Boeing обігнав Airbus за кількістю замовлень у 5 разів. Європейський авіаконцерн Airbus отримав замовлення на постачання чотирьох лайнерів на загальну суму $1,6 млрд, в той час як американський Boeing отримав замовлення на 21 судну на загальну суму $4,181 млрд.
Однак важливою є різниця в ціні: вартість літаків Boeing перевищила замовлення конкурента лише в 2,5 рази

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло