Держава продала 25% акцій «Київенерго» за стартовою ціною

Держава продала 25% акцій «Київенерго» за стартовою ціною

СКМ придбав блокпакети «Київенерго» та «Західенерго» за 1,2 млрд грн

Держава продала 25% акцій 	«Київенерго» за стартовою ціною
Фото УНІАН

На аукціоні 18 серпня Фонд держмайна (ФДМ) України реалізував блокуючий пакет акцій (25%) ПАТ «Київенерго» за стартовою ціною 759,6 млн грн.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Всього продано 27,9 млн акцій за ціною 28,04 грн за шт. Оскільки на покупку цінних паперів претендував лише один учасник торгів, вони були реалізований за стартовою ціною.

Торги проходили на фондовій біржі ПФТС. 

Напередодні курс акцій «Київенерго» на «Українській біржі» підскочив на 9,24% – до 13 грн за штуку, проте була укладена одна угода за все з 500 акціями.

Котирування купівлі-продажу на кінець днів 17 серпня становили 11 і 13 грн за акцію відповідно, тоді як на момент оголошення біржових торгів Фондом держмайна в кінці липня на «Українській біржі» були лише заявки на покупку по курсу 8 грн за акцію. Однак вранці в п'ятницю котирування покупки знову впали до 8 грн за акцію.

Нагадаємо, раніше Mind писав, що Фонд держмайна України (ФДМУ) оголосив продаж блокуючих пакетів акцій (25%) восьми енергокомпаній – чотирьох енергопостачальних (обленерго) та чотирьох енергогенеруючих. Торги відбуватимуться в середині серпня на біржевих майданчиках у формі аукціонів з підвищенням ціни. Відповідно до відкритих даних, п’ять з цих компаній контролюють структури Ріната Ахметова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло