Акції ДТЕК Західенерго після продажу державного блокпакету упали в ціні на 8%

Акції ДТЕК Західенерго після продажу державного блокпакету упали в ціні на 8%

На торгах 25% акцій викупила компанія з групи СКМ Ріната Ахметова

Акції ДТЕК Західенерго після продажу державного блокпакету упали в ціні на 8%
Фото dtek.com

Курс акцій «ДТЕК Західенерго» на Українській біржі після завершення аукціону з продажу державного блокпакета акцій за курсом 130,46 грн за акцію обвалився спочатку на 10%, а потім ще на 10% – до 120,1 грн за акцію, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Напередодні торгів 17 серпня стало відомо, що на блокпакет акцій подали заявки два покупці. В очікуванні конкурентної боротьби курс акцій «ДТЕК Західенерго» на Українській біржі за підсумками дня підскочив на 30,33% – до 155 грн за штуку. Протягом дня було укладено 10 угод на 0,8 млн грн за цінами від 126 грн до 155 грн за акцію.

Нагадаємо, сьогодні на аукціоні Фонд держмайна України продав блокуючий пакет акцій (25%) ПАТ «ДТЕК Західенерго» за 417,164 млн грн.

Всього продано 3,2 млн акцій за ціною 130,5 грн за шт., що на 20% вище за стартову. В ході аукціону було зроблено чотири кроки підвищення ціни, кінцевим покупцем виступила компанія з групи СКМ Ріната Ахметова.
СКМ належить холдинг ДТЕК, який вже володіє 72,24% акцій «ДТЕК Західенерго».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло