Уряд знизив норму газу на 25% користувачам без лічильників

Уряд знизив норму газу на 25% користувачам без лічильників

Рішення було прийнято на засіданні Кабінету міністрів

Уряд знизив норму газу на 25% користувачам без лічильників
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Кабінет міністрів знизив на 25% норми споживання газу без наявності лічильника. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в п'ятницю, передають Українські Новини.

Таким чином, для тих, у кого є газова плита і централізоване гаряче водопостачання, норма знижується до 3,3 куб. м газу на людину в місяць. Раніше норма становила 4,4 куб. м.

При відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача норма знижена з 7,1 до 5,4 куб. м, а при наявності газового водонагрівача – з 14 до 10,5 куб. м.

Жителям квартир з газовими колонками встановили норму 10,5 куб. м в місяць на людину (було – 14 куб. м).

В період відсутності централізованого гарячого водопостачання норма споживання природного газу на плиту буде встановлена в 5,4 куб. м на людину в місяць.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України також дозволив при призначенні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг враховувати доходи за два попередні квартали і заборонив призначати субсидії одночасно за місцем реєстрації та місцем фактичного проживання.

У проекті рішення наголошується, що субсидія для компенсації витрат на оплату послуг ЖКГ призначається виходячи із середньомісячного сукупного доходу домогосподарства нема за 4 кварталу, як було раніше, а за 2 попередні квартали.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло