Баффет судитиметься з Elliott Management за купівлю техаської Oncor Electric

Баффет судитиметься з Elliott Management за купівлю техаської Oncor Electric

Тим часом у справі зʼявився третій покупець, чия ставка більша за дві попередні

Баффет судитиметься з Elliott Management за купівлю техаської Oncor Electric
фото Michael Hsing/wikipedia

Таємничий третій претендент на придбання техаської електрокомпанії Oncor Electric Delivery  зʼявився нещодавно, таким чином посилюючи конкуренцію для компанії Уоррена Баффета Berkshre Hathaway, пише Bloomberg.

Баффет збирався без жодних проблем закрити угоду щодо купівлі найбільшого в Техасі електрохабу, виступаючи одноосібним покупцем, однак раніше цього тижня про бажання придбати Oncor Electric оголосила Elliott Management, яка викупила борг материнської компанії Oncore за $60 млн і таким чином поставила під загрозу наміри Баффета купити компанію. Ці боргові зобов'язання формально дозволяють Elliott Management блокувати будь-які угоди за участю Energy Future Holdings (материнської компанії Oncor), вважає інвестор-активіст Пол Сінгер, який стоїть за EM.

Імʼя третього покупця поки що не називається. Відомо, що він запропонував купити компанію за $9,3 млрд – на даний момент це найвища ціна. Раніше Berkshre Баффета запропонував $9 млрд.

У Berkshire Hathaway будуть добиватися права на купівлю техаської компанії через суд. Судові розгляди між Elliott Management  і Berkshire почнуться в понеділок в суді штату Делавер.

Раніше Баффет запропонував за Oncore $18 млрд, що дозволило б збанкрутілій материнській EFH реструктуризувати свої борги в розмірі $50 млрд. У 2014 році Баффет вклав в облігації EFH $2 млрд, що в результаті призвело до втрат близько $873 млн. Таким чином, покупка Oncore могла б окупити попередні інвестиції.

Oncor – найбільша в Техасі компанія, що займається передачею і розподілом електроенергії, шоста за величиною в США. Компанія обслуговує більше 10 млн клієнтів, які проживають в 401 місті і 91 окрузі штату.

Нагадаємо, раніше Баффет припинив інвестувати в General Electric та продав акції компанії на $10,6 млн. Натомість він зробив ставку на найбільшого емітента кредитних карт США Synchrony Financial.

Як ми писали, Уоррен Баффет – один із семи мільярдерів, які не передадуть своє багатство у спадок нащадкам.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло