Захворіло у світі
31,032,045
Померло у світі
960,729
Вилікувалось у світі
21,255,717
Захворіло в Україні
178,353
Померло в Україні
3,583
Вилікувалось в Україні
78,184
Нацполіція ліквідувала міжрегіональний конвертаційний центр з обігом понад 360 млн грн

Нацполіція ліквідувала міжрегіональний конвертаційний центр з обігом понад 360 млн грн

Кримінальне провадження відкрито за фактом зловживання службовим становищем

Нацполіція ліквідувала міжрегіональний конвертаційний центр з обігом понад 360 млн грн
Фото зі сторінки Сергія Білана у Facebook

У Дніпрі співробітники податкової міліції спільно з Національною поліцією ліквідували міжрегіональний конвертаційний центр з обігом понад 360 млн грн.

Про це повідомив Сергій Білан на своїй сторінці у Facebook.

У Дніпрі співробітники податкової міліції спільно з Національною поліцією ліквідували міжрегіональний конвертаційний цен...

Опубликовано Сергій Біланом 19 августа 2017 г.

В ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК, була встановлена група осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м.Києва незаконні послуги з формування податкового кредиту та переведення безготівкових коштів в готівку.

Як повідомив Білан, для здійснення своєї діяльності зловмисники зареєстрували і придбали ряд фіктивних підприємств. На їх рахунку компанії реального сектора економіки перераховували грошові кошти нібито за придбані товари чи послуги. Надалі ці кошти перераховувалися на розрахункові рахунки фізосіб, знімалися через банкомати і передавалися замовникам таких послуг за вирахуванням винагороди за послуги.

В результаті проведеного ряду обшуків було виявлено та вилучено близько 220 000 грн готівкою, 33 печатки підприємств, комп'ютерна техніка, чекові книжки, банківські картки, чорнові записи, фінансово – господарські документи і сигарети, орієнтовною вартістю близько 8 мільйонів гривень.

Крім того, заблоковано 45 розрахункових рахунків, відкритих в 11 банках.

Наразі слідчі дії тривають.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті