Біля Землі пролетить величезний астероїд – NASA

Біля Землі пролетить величезний астероїд – NASA

Вчені щиро сподіваються, що астероїд благополучно розминеться із Землею

Біля Землі пролетить величезний астероїд – NASA
Iлюстрацiя NASA

Гігантський астероїд Florence пролетить біля Землі 1 вересня цього року на відстані близько 7 млн кілометрів – це 18 відстаней від Землі до Місяця. Про це повідомляється на сайті NASA.

Вчені переконані, що Florence успішно розминеться з Землею. Виміри з космічного телескопа показали, що діаметр астероїда – 4,4 км.

Це найбільше із небесних тіл, яке коли-небудь пролітало повз Землю, стверджують в NASA. Водночас така близька відстань дасть їм змогу добре вивчити астероїд. Отримані радарні зображенні дозволять розгледіти елементи на поверхні астероїда розміром до 10 метрів.

Біля Землі пролетить величезний астероїд – NASA
Джерело: NASA/JPL-Caltech

«Хоча багато відомих астероїдів пролітали ближче до Землі, вони всі були набагато меншими», – зазначає керівник з дослідження навколоземних об'єктів NASA Пол Ходас.

Астероїд вперше було виявлено в 1981 році в Австралії, його назвали на честь Флоренс Найтінгейл, засновниці сучасної професії медсестри. Ближче, ніж цього року, Florence пролетить біля Землі аж у 2500 році.

Нагадаємо, вчені знайшли інопланетне життя у Сонячній системі. Супутники Юпітера та Сатурна вкриті придатними для життя океанами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті