В Барселоні тисячі людей вийшли на центральну площу з гаслами «Ми не боїмося»
Мешканці вшановують пам'ять жертв терористичної атаки

Тисячі людей вийшли у п’ятницю на центральну площу Барселони, де напередодні відбувся теракт, який забрав життя 14 людей.
Люди, серед яких і представники місцевої влади, туристи та мешканці міста, влаштували акцію спротиву тероризму, скандуючи життєствердні гасла «No tenim por» («Ми не боїмося» – каталонська), повідомляє канал Channel 4 News.
Thousands of people in Barcelona take to the streets chanting «we are not afraid,» after the city was hit by a terror attack. pic.twitter.com/mOho8nAJlg
– Channel 4 News (@Channel4News) 18 серпня 2017 р.
Вони вшанували пам'ять жертв терористичної атаки хвилиною мовчання. Після цього учасники акції пройшли шляхом, яким проїхав фургон-убивця – це одна з найбільш популярних у туристів пішохідних вулиць Ла Рамбла.
people screaming «we're not afraid» in the city center the morning after the attack. this is my Barcelona #NoTincPor pic.twitter.com/25Cbb1dI4H
– andrea☽ (@JBmygentleman) 18 серпня 2017 р.
Уздовж вулиці нині влаштовано імпровізовані меморіали, куди люди зносять квіти, свічки, іграшки.
Як повідомлялося, іспанська поліція застрелила 5 терористів, що були організаторами атаки, однак водій фургона, який втік з місця події пішки, досі перебуває у розшуку. Це, за інформацією поліції, 22-річний марокканець Юнес Абуякуба. У логові терористів було знайдено потужну вибухівку «Матір сатани».
Нагадаємо, 17 серпня в результаті наїзду мікроавтобуса на перехожих у центрі Барселони щонайменше 13 людей загинули (згодом одна з травмованих жінок померла у лікарні), більше 100 отримали травми. Відповідальність за теракт взяло на себе угруповання «Ісламська держава».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].