З початку року Укроборонпром продав зброї на $350 млн

З початку року Укроборонпром продав зброї на $350 млн

Портфель експортних замовлень держконцерну станом на 1 липня оцінюється в $2,37 млрд

З початку року Укроборонпром продав зброї на $350 млн
Фото прес-центру Укроборонпрому

Обсяг експорту озброєння і послуг спеціального і подвійного призначення підприємств учасників держконцерну Укроборонпром з початку року склав $345 млн.

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Портфель експортних замовлень держконцерну станом на 1 липня оцінюється в $2,37 млрд.

При цьому, в 2016 році обсяг експорту озброєнь і послуг спеціального і подвійного призначення підприємств – учасників Укроборонпрому склав $769,5 млн, що на 28% більше, ніж у 2015 році.

Зазначимо, що згідно з озвученими на початку року прогнозами, за підсумками 2017 року Укроборонпром очікує не менше 15% зростання експорту озброєння.

З початку року Укроборонпром продав зброї на $350 млн

Нагадаємо, що за результатами перевірок на ДК «Укроборонпром» були виявлені факти фінансових порушень та неефективного управління ресурсами на сотні мільйонів гривень.

Про це йдеться в листі Державної аудиторської служби на адресу Мінекономрозвитку.

У листі зазначається, що впродовж 2014-2016 років у плановому порядку були проведені державні фінансові аудити та ревізії діяльності дванадцяти підприємств-учасників ДК «Укроборонпром».

За результатами перевірок виявлені факти фінансових порушень та неефективного управління ресурсами на 557,8 млн гривень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло