Захворіло у світі
31,880,241
Померло у світі
976,640
Вилікувалось у світі
21,983,692
Захворіло в Україні
188,106
Померло в Україні
3,757
Вилікувалось в Україні
83,458
Московський суд відмовився арештувати турбіни Siemens

Московський суд відмовився арештувати турбіни Siemens

Турбіни призначені для Тамані були виявлені в Криму

Московський суд відмовився арештувати турбіни Siemens
Фото Siemens

Арбітражний суд Москви відмовився арештувати за позовом німецького концерну Siemens чотири газотурбінні установки, які були доставлені в Крим. Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на російський портал «Електронне правосуддя».

Згідно з наявною інформацією, 18 серпня суд виніс рішення «Про відмову в прийнятті забезпечувальних заходів». Наступне засідання у справі відбудеться 18 вересня.

Siemens подав позови проти причетних до постачання його турбін в окупований Крим. Відповідачами за позовом є ВАТ «ПО» Технопромекспорт «, ТОВ» ПО «Технопромекспорт» і ТОВ «Сіменс Технології газових турбін» (спільне підприємство Siemens і російської компанії «Силові машини»).

У німецькому концерні стверджують, що отримали з надійних джерел інформацію про те, що принаймні дві з чотирьох газотурбінних установок, які були поставлені для проекту в Тамані, виявилися в Криму. Як заявляє Siemens, такий розвиток подій є явним порушення контрактів, які забороняють клієнту постачати обладнання на півострів.

«В результаті Siemens ініціював кримінальне розслідування відносно відповідальних осіб. Більш того, Siemens подав позови про припинення будь-яких додаткових поставок до Криму і повернення вже доставленого обладнання в вихідне місце призначення – Тамань», – заявив представник компанії Siemens Вольфрам Трост.

Московський суд відмовився арештувати турбіни Siemens
Фото: Siemens.com

Як вже повідомляв Mind, німецька компанія Siemens втратить до 200 млн євро в Російській Федерації через скандал з поставкою турбін на окупований півострів Крим.

«Siemens в Росії втратить 100-200 млн євро у зв'язку з турбінами в Криму», – заявив виконуючий директор компанії Джо Кезер.
Згідно з інформацією видання Reuters, компанія вже прийняла заходи по скороченню втрат, але тепер Siemens не виключає нових заходів з приводу ситуації, що склалася.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті