Siemens втратить до 200 млн євро через РФ

Siemens втратить до 200 млн євро через РФ

Збиток спричинено скандалом з турбінами в Криму

Siemens втратить до 200 млн євро через РФ
Фото Siemens

Німецька компанія Siemens втратить до 200 млн євро в Російській Федерації (РФ) через скандал з поставкою турбін на окупований півострів Крим.

Про це повідомляє Reuters, передає РБК-Україна.

«Siemens в Росії втратить 100-200 млн євро у зв'язку з турбінами в Криму», – заявив виконуючий директор компанії Джо Кезер.

Згідно з інформацією видання, компанія вже прийняла заходи по скороченню втрат, але тепер Siemens не виключає нових заходів з приводу ситуації, що склалася.

Раніше компанія Siemens подала в суд на Арбітражний суд Москви проти тих, хто брав участь у постачанні їхніх турбін в окупований Крим.

Країни Європейського союзу в основному підтримали пропозицію Німеччини посилити санкції відносно РФ у зв'язку з постачанням окупований Крим турбін Siemens. Так, скептично до ідеї посилити санкції проти Москви поставилася Італія, а Люксембург готовий підтримати їх з застереженнями.

Нагадаємо, що у червні повідомлялося, що Росія планувала встановити турбіни, виготовлені за технологією Siemens, але компанія блокувала постачання, побоюючись санкцій.

У липні стало відомо про дві турбіни, які потрапили в Крим. Німецький концерн спочатку відкидав, що це їх турбіни, а згодом визнав, що принаймні дві з чотирьох куплених у них газових турбін» потрапили до окупованого Криму.
За умовами угоди усі чотири турбіни призначались для електростанції в російському місті Тамань.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло