У Києві на ремонт доріг витратять понад мільярд гривень

У Києві на ремонт доріг витратять понад мільярд гривень

У цьому році буде відремонтовано ще 96,9 км доріг

У Києві на ремонт доріг витратять понад мільярд гривень
Фото УНІАН

До кінця року Київська міська державна адміністрація виділить на ремонт доріг 1,3 млн гривень. Про це повідомили Mind КП «Київавтодор». Це майже на вдвічі більше, ніж витратили міська влада на ремонт доріг в минулому році.

Майже 80% від згаданої суми планується направити на капітальний ремонт доріг, решта – на поточний і дрібний ремонт дорожнього покриття.  За даними підприємства, в поточному році капітально відремонтували майже 18 км доріг. Скільки ще кілометрів доріг підлягає капітальному ремонту не уточнюється. У минулому році дорожники капітально відремонтували 31 км доріг. Це, наприклад, бульвар Тараса Шевченка, відрізок від площі Перемоги до Повітрофлотського мосту, вулиця Стрілецька (від вулиці Ярославів Вал до вулиці Велика Житомирська) та ін.

Також, в 2017 році поточний (середній) ремонт отримає 96,9 км доріг. У минулому році такий вид робіт провели на 41 км дорожнього покриття.

«Так званий ямковий ремонт проводиться щороку, особливо у весняний період, у всіх районах міста. Так, в 2017 року відремонтовано дорожнє покриття загальною площею близько 183 тис м кв. і роботи тривають і зараз», – зазначає заступник генерального директора КП «Київавтодор» Сергій Головченко.

У минулому році ямковий ремонт отримали 286 тис. м. кв. вулично-дорожньої мережі Києва.

Нагадаємо, Державне агентство автомобільних доріг «Укравтодор» погодило технічне завдання на розробку проектної документації для будівництва Північної об'їзної автомобільної дороги Львова і готово найближчим часом оголосити тендер на розробку проектної документації на будівництво дороги. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті