З початку року країни ЄС відвідало понад 300 000 українців

З початку року країни ЄС відвідало понад 300 000 українців

Кількість мандрівників за перше півріччя 2017 року аналогічно відповідному періоду минулого року

З початку року країни ЄС відвідало понад 300 000 українців
Фото УНIАН

За підсумками першого півріччя 2017 року у країнах Євросоюзу побувало понад 344 000 туристів з України, що становить 28,7% від загальної кількості українських мандрівників.

Про це свідчить статистика бронювань компанії Amadeus.

«Вважаю, що безвізовий режим для українців призведе до зростання туристичного потоку в європейському напрямку на 10-15%, але логічним буде аналізувати його вплив вже за підсумками ІІІ кварталу, коли у нас на руках будуть об'єктивні цифри», – коментує керівник відділу продажів і маркетингу компанії «Амадеус Україна» Євген Трофимчук.

Найбільшою популярністю серед наших співвітчизників користуються такі країни – члени Європейського Союзу, як Німеччина (19% від загальної кількості які відвідали держави ЄС), Італія (12%), Польща (10%), Франція і Австрія (по 7% відповідно).

Кількість мандрівників за перше півріччя 2017 року аналогічно відповідному періоду минулого року.

У 2016 році в рейтинг найпопулярніших напрямків серед громадян увійшли: Російська Федерація, Туреччина, Німеччина, Італія, Білорусь, Ізраїль, Австрія, Франція, Польща і США. За ними слідують Іспанія, Голландія, Грузія, Великобританія, Арабські Емірати.

З нових найпопулярніших напрямків серед українців стали Непал, Лаос, Аргентина та Еквадор.

Компанія Amadeus – це система, яка консолідує в собі пропозицію різних авіаперевізників, залізниць і готелів.

Нагадаємо, що за перше півріччя поточного року виручка Amadeus збільшилася на 9,5% і досягла 2 490,7 млн євро, а показник EBITDA (обсяг прибутку до вирахування витрат по виплаті відсотків, податків і нарахованої амортизації) виріс на 10,1% і склав 998,9 млн євро. Скоригований прибуток досяг позначки 574 млн євро, що на 16,1% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло