Париж побив 10-річний рекорд за кількістю туристів у першій половині цього року

Париж побив 10-річний рекорд за кількістю туристів у першій половині цього року

Найчастіше у французьку столицю їдуть із США, Британії та Китаю

Париж побив 10-річний рекорд за кількістю туристів у першій половині цього року
Фото Henrique Ferreira/unsplash

Загроза екстремізму більше не відлякує туристів від столиці Франції – за перші півроку 2017-го Париж побив 10-річний рекорд за кількістю мандрівників, які відвідали це місто. Про це пише видання Newsweek.

Незважаючи на спад у галузі туризму в 2016 році після терористичних атак у французькій столиці і місті Ніцца, в період з січня по червень цього року кількість поїздок в Париж зросла 10% – у кількісному вираження це на 1,5 млн порівняно з аналогічним періодом минулого року і склала 16,4 млн людей.

Зокрема, показники в'їзного туризму зросли на 14,9%, внутрішнього – на 6,4%. Найбільшим попитом Париж традиційно користується у американців (1,14 млн туристів), британців (908 тис.) та китайців (527 тис.). При цьому кількість британських туристів порівняно з попереднім роком упала на 1,7%, що «без сумніву пов'язано з невизначеностями навколо Brexit.

Середня ціна на проживання в готелі в Парижі становить 87 євро для закладів економ-класу і 228 в преміум-сегменті, в передмістях, відповідно, 64 євро і 168 євро.

Найбільш популярним у туристів місцем регіону за межами Парижа став Версаль.

Нагадаємо, раніше Bloomberg розповів, що у іспанській Барселоні останнім часом активізувався рух проти туристів – місцеві жителі все частіше розглядають їх як джерело проблем, а не економічного розвитку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло