Ірландія зацікавлена в імпорті української птиці

Ірландія зацікавлена в імпорті української птиці

Понад 50% ірландького імпорту складає м’ясо птиці

Ірландія зацікавлена в імпорті української птиці
Фото: pixabay.com

22 серпня із представниками делегації Ірландії було обговорене питання експорту вітчизняної птиці та продукції птахівництва.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Представник українського офісу Агентства з питань просування експорту та надання технічної експертизи Том Калаген зазначив, що понад 50% імпорту Ірландії складає м’ясо птиці та наголосив, що його держава зацікавлена в експорті даного виду продукції з України в охолодженому вигляді.

Також було обговорено питання імпорту до України ірландської генетичної продукції, зокрема великої рогатої худоби, овець, свиней.

Нагадаємо, що в Україні можливе подорожчання курятини та яєць. Експерти пояснюють зростання цін на курятину та яйця восени високим попитом на українську продукцію на зовнішньому ринку.

Також було зазначено, що сезонні коливання цін на яйця та м'ясо курки є звичним явищем. З лютого до серпня виробники продавали продукцію за ціною нижчою, аніж собівартість. Тобто, природно, що у вересні ціни почнуть зростати.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло