Вуглевидобуток в Україні впав на чверть

Вуглевидобуток в Україні впав на чверть

Видобуток вугілля в Україні істотно скоротився з початку бойових дій на Донбасі

Вуглевидобуток в Україні впав на чверть
Фото Shutterstock

Видобуток кам'яного вугілля в Україні (без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини зони проведення АТО) в липні поточного року в порівнянні з відповідним періодом 2016 року зменшився на 26,9% і склав 1,9 млн тонн.

Про це повідомляє Держстат, передає Finance.

При цьому видобуток вугілля до червня 2017 року скоротився на 1,9%.

Відзначимо, видобуток вугілля в Україні істотно скоротився з початку бойових дій на Донбасі навесні 2014 року адже саме там знаходилася велика частина вугільних шахт країни.

26 січня 2017 року за керівництвом кількох нардепів почалася блокада окупованих районів Донбасу.

16 березня 2017 року президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО про транспортну блокаду окупованих районів Донбасу, згідно з яким було припинено переміщення вантажів (в тому числі і вугілля) через лінію дотику.

Нагадаємо, Сполучені Штати відвантажили та відправили в Україну першу партію енергетичного вугілля для потреб ПАТ «Центренерго». Угоду про постачання 700 тисяч тонн вугілля до кінця 2017 року між собою уклали українська державна компанія «Центренерго» та американська компанія «XCoal Energy and Resources».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло