New Balance виграв 1,5 млн, захищаючи свій товарний бренд у Китаї

New Balance виграв 1,5 млн, захищаючи свій товарний бренд у Китаї

Це найбільший штраф за порушення прав на інтелектуальну власність, який стягувався в Китаї

New Balance виграв 1,5 млн, захищаючи свій товарний бренд у Китаї
фото newbalance.com

Китайський суд постановив, що три місцевих виробники взуття повинні заплатити New Balance 1,5 млн у вигляді відшкодування збитків і судових витрат за порушення правил використання фірмового напису «N» американського виробника фірмового одягу. Про це пише The New York Times.

За словами адвокатів, це найбільший штраф за порушення в сфері товарних знаків, який коли-небудь сплачувався іноземному бізнесу в Китаї.

Це перемога не тільки для New Balance, а й для багатьох інших іноземних компаній, які давно скаржаться, що Пекін робить недостатньо для того, щоб захищати торгові бренди. І хоча розмір штрафу за міжнародними стандартами невеликий, проте він значно збільшився в порівнянні з попередніми штрафами.

До речі, рішення суду зявилося усього через 3 дні після того, як президент США Дональд Трамп розпорядився провести розслідування можливого порушення інтелектуальної власності в Китаї.

У рішенні суду зазначено, що три відповідача, які виготовляли взуття під брендом New Boom, «захопили частку і нашкодили діловій репутації New Balance».

Слід зазначити, що два роки тому китайський суд оштрафував New Balance на $16 млн після того, як компанія програла суд проти китайської компанії з назвою «New Balance» китайською мовою. Пізніше штраф скоротили до $700 тис.

Нагадаємо, NetBase нещодавно випустила рейтинг ТОП-100 найулюбленіших світових брендів. Очолив список Facebook.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло