Морські порти України за липень скоротили перевалку вантажів на 7,5%

Морські порти України за липень скоротили перевалку вантажів на 7,5%

Перевалка вантажів внутрішнього сполучення скоротилась на 75,4%

Морські порти України за липень скоротили перевалку вантажів на 7,5%
Фото УНІАН

У липні морські порти України скоротили перевалку вантажів на 7,54% (810,59 тис. тонн) до 9,93 млн тонн в порівнянні з липнем 2016 року, передають Українські Новини.

За інформацією Адміністрації морських портів України, переробка експортних вантажів в липні скоротилася на 6,26%, натомість перевалка імпортних вантажів збільшилася на 12,81%, транзитних вантажів – на 9,68% в порівнянні з липнем 2016 року.

Згідно з повідомленням, переробка вантажів внутрішнього сполучення в липні скоротилася на 75,43% в порівнянні з липнем 2016 року.

Як вже повідомляв Mind, на початку липня Міністерство транспорту РФ видало наказ, яким ввело заборону на курсування суден у районі Керченської протоки на окремі дати в період з серпня по вересень 2017 року.

«Один з наших найбільших вантажовідправників уже перевів вантажі на час дії заборони в порт Ольвія та інші чорноморські порти. У результаті при плані навантаження на серпень у 275 000 тонн у нас є підтверджений вантажопотік лише на 111 000 тонн» – коментував ситуацію керівник прес-служби Бердянської філії АМПУ Сергій Бєлоусов.

Морські порти України за липень скоротили перевалку вантажів на 7,5%
Фото Pixabay

У зв’язку з цим з Маріупольского порту також тимчасово пішов найбільший вантажовідправник – «Метінвест», який входить до групи «СКМ» Ріната Ахметова.

Також варто зазначити, що з початку серпня значно погіршилася ситуація з вивантаженням зернових вантажів портовими елеваторами, що призводить до простоїв зерновозів і скупчення навантажених вагонів на підходах і на коліях станцій.

«Нерідко вагони затримуються через неякісний вантаж, який не може пройти санітарно-епідеміологічний контроль. Так, на станції Чорноморська минулого тижня затримали 315 зерновозів з неякісним зерном, а на станції Хімічна – 264 вагонів», – повідомляла «Укрзалізниця».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло