Сенатор Джон Маккейн закликав Трампа надати Україні летальне озброєння

Сенатор Джон Маккейн закликав Трампа надати Україні летальне озброєння

Поки Україні не буде надано зброю, Росія не змінить свою поведінку - Маккейн

Сенатор Джон Маккейн закликав Трампа надати Україні летальне озброєння
фото Shutterstock

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн, голова впливового комітету збройних сил Сенату, закликав президента США Дональда Трампа надати Україні летальну зброю.

Таку заяву він зробив у зв’язку з візитом в Україну міністра оборони Джеймса Меттіса з нагоди святкування 26-ї річниці Незалежності України.

«США вже давно мало надати Україні оборонне летальне озброєння для стримування і захисту від подальшої російської агресії», – заявив Маккейн.

«Візит міністра Меттіса до Києва надає ще одну можливість для Сполучених Штатів виправити свою політику щодо України і забезпечити її летальною оборонною допомогою, яка вкрай необхідна країні для захисту свого суверенітету і територіальної цілісності. Раніше на цьому тижні президент Трамп зробив крок вперед, коли змінив курс і відійшов від невдалої політики свого попередника в Афганістані. Тепер президент має таку ж можливість і щодо України», – зазначив Маккейн.

Сенатор стверджує, що надання зброї Україні «не суперечить мирному вирішенню цього конфлікту – це важливо для досягнення миру».

«Поки зберігається статус-кво, у Росії немає причин змінювати свою поведінку, а тому ми можемо очікувати більше насильства і більше смерті», – сказав він.

Нагадаємо, пропозиція Пентагону про надання Україні летальної зброї вже розглядається в Білому домі. Вартість пакету допомоги Україні може скласти 50 млн доларів.

Як повідомлялося раніше, у США розробили план надання Україні летальної зброї. Тепер пропозиції Держдепу та Міністерства оборони має розглянути Білий дім.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло