Сенатор Джон Маккейн закликав Трампа надати Україні летальне озброєння

Сенатор Джон Маккейн закликав Трампа надати Україні летальне озброєння

Поки Україні не буде надано зброю, Росія не змінить свою поведінку - Маккейн

Сенатор Джон Маккейн закликав Трампа надати Україні летальне озброєння
фото Shutterstock

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн, голова впливового комітету збройних сил Сенату, закликав президента США Дональда Трампа надати Україні летальну зброю.

Таку заяву він зробив у зв’язку з візитом в Україну міністра оборони Джеймса Меттіса з нагоди святкування 26-ї річниці Незалежності України.

«США вже давно мало надати Україні оборонне летальне озброєння для стримування і захисту від подальшої російської агресії», – заявив Маккейн.

«Візит міністра Меттіса до Києва надає ще одну можливість для Сполучених Штатів виправити свою політику щодо України і забезпечити її летальною оборонною допомогою, яка вкрай необхідна країні для захисту свого суверенітету і територіальної цілісності. Раніше на цьому тижні президент Трамп зробив крок вперед, коли змінив курс і відійшов від невдалої політики свого попередника в Афганістані. Тепер президент має таку ж можливість і щодо України», – зазначив Маккейн.

Сенатор стверджує, що надання зброї Україні «не суперечить мирному вирішенню цього конфлікту – це важливо для досягнення миру».

«Поки зберігається статус-кво, у Росії немає причин змінювати свою поведінку, а тому ми можемо очікувати більше насильства і більше смерті», – сказав він.

Нагадаємо, пропозиція Пентагону про надання Україні летальної зброї вже розглядається в Білому домі. Вартість пакету допомоги Україні може скласти 50 млн доларів.

Як повідомлялося раніше, у США розробили план надання Україні летальної зброї. Тепер пропозиції Держдепу та Міністерства оборони має розглянути Білий дім.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло