«Укрзалізниця» хоче взяти в лізинг 30 локомотивів General Electric

«Укрзалізниця» хоче взяти в лізинг 30 локомотивів General Electric

Наразі УЗ проводить переговори з рядом американських та вітчизняних банків

«Укрзалізниця» хоче взяти в лізинг 30 локомотивів General Electric
Фото: pixabay.com

У першому півріччі 2018 року «Укрзалізниця» розраховує отримати в лізинг від 20 до 30 локомотивів від американського «велетня» галузі General Electric.

Про це передає ЕП.

«Зараз ми ведемо переговори з General Electric з приводу придбання в лізинг від 20 до 30 локомотивів на першу половину 2018 року, якщо нам вдасться оперативно все узгодити», – розповів фіндиректор УЗ.

Він відзначив, що перші локомотиви, які будуть отримані в лізинг, підуть на посилення рухомого складу по ділянці Комиш-Зоря-Волноваха.

Наразі тривають переговори з рядом американських і вітчизняних банків щодо фінансування проекту.

«Крім того, це складова не лише нас, двох кооперацій, ще має бути додаткова банківська або лізингова організація, яка це профінансує. Ми зустрічалися в Штатах з Ex-Im Bank (Експортно-імпортний банк США – ред.) і з OPIC (Корпорація приватних зарубіжних інвестицій – ред.) і тут (в Україні – ред.) ще з кількома банками», – заявив фінансовий директор.

«Сьогодні ми перебуваємо у стадії переговорів, але я думаю, це не стане нам на заваді досягти узгодження якнайшвидше. Та все ж перше півріччя – реальні терміни для придбання локомотивів у лізинг», – розповів він.

Рязанцев повідомив, що візит представників компанії General Elcetric має відбутися на початку жовтня.

Нагадаємо, що 24 серпня у перший рейс вирушив потяг Інтерсіті+ Київ – Перемишль, що курсує до Польщі через Вінницю, Хмельницький  та Тернопіль.

За інформацією Укрзалізниці, усі квитки на цей поїзд були викуплені, майже половина пасажирів прямували до кінцевої зупинки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло