Burisma почала купувати імпортний природний газ

Burisma почала купувати імпортний природний газ

В середині серпня компанія оформила імпорт близько 5 млн кубометрів

Burisma почала купувати імпортний природний газ
Фото: pixabay.com

Газовидобувна компанія «Еско-Північ», що входить до складу групи Burisma, почала імпортувати природний газ.

Про це повідомили в «Консалтинговій групі А-95» з посиланням на власне дослідження, передає OilNews.

В середині серпня компанія оформила імпорт близько 5 млн куб. м, основний обсяг газу зайшов через Угорщину, невелика частина – через Словаччину. Постачальником є швейцарська Axpo Trading AG, яка останні два роки продає газ низці інших українських компаній, зокрема, державному НАК «Нафтогаз України».

Компанія «Еско-Північ» входить в Burisma Holdings, підконтрольний Миколі Злочевському. Також холдинг володіє українськими видобувними компаніями «Парі», «Перша українська нафтогазова компанія» й «Алдеа». У портфелі Burisma також дозволи на розробку родовищ у Дніпровсько-Донецькому, Карпатському та Азово-Кубанському басейнах.

«Еско-Північ» з травня 2017 р регулярно виставляє природний газ (по 5-7 млн куб. М) на електронні торги на «Українську енергетичну біржу» (УЕБ).

В цілому Burisma володіє і розробляє 20 ліцензій на видобуток вуглеводнів в Україні, 99% видобутку припадає на природний газ.

Сукупний обсяг видобутку природного газу в 2016 р склав понад 1 млрд куб. м.

Нагадаємо, що в квітні цього року імпорт газу почала інша газовидобувна компанія – «Укрнафтобуріння», але в першій половині серпня, за попередньою інформацією, вона поставок не здійснювала.

За підсумками першого півріччя 2017 року «Укрнафтобуріння» збільшило видобуток газу на 64,6% (на 73 млн куб. м) у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 186 млн куб. м.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло