Французький виробник вакцин Sanofi купив американську Protein Sciences за $650 млн

Французький виробник вакцин Sanofi купив американську Protein Sciences за $650 млн

Завдяки угоді компанія отримає у свій портфель «багатообіцяючу» вакцину проти грипу

Французький виробник вакцин Sanofi купив американську Protein Sciences за $650 млн
sanofipasteur.com

Французька компанія з виробництва вакцин Sanofi Pasteur, підрозділ компанії Sanofi, закрила угоду з купівлі американської біотехнологічної компанії Protein Sciences, повідомила 28 серпня компанія у своєму прес-релізі.

Придбання обійшлося світовому лідеру з виробництва вакцин у $650 млн, крім того, компанія зобовʼязалася виплатити ще $100 млн, залежно від «досягнення очікуваних результатів» американською компанією.

Завдяки цій угоді Sanofi Pasteur додасть у свій набір продукції багатообіцяючу вакцину Flublok® (проти грипу). Особливість цієї вакцини в тому, що вона розроблена на базі рекомбінантного білка (без використання курячого білка), тому швидкість її отримання у кілька разів перевищує швидкість виготовлення вакцин на основі курячого білка. Flublok рекомендована для вакцинації людей старших 18 років.

Придбання Protein Sciences відповідає стратегічній ініціативі Sanofi Pasteur з вивчення технологій виробництва вакцин проти грипу, не пов'язаних з курячим білком і розширити присутність компанії на ринку респіраторних вакцин, зазначив Девід Лоу, виконавчий віце-президент Sanofi.

Sanofi Pasteur за 2016 рік виготовив близько 200 млн доз вакцин проти сезонного грипу, що становить близько 40% всієї виробленої у світі вакцини від грипу.

Sanofi працює більш ніж у 100 країнах світу, в компанії працюють 110 000 співробітників. Загальний обсяг продажів групи складає 37 млрд євро. В Україні компанія здійснює свою діяльність уже понад 20 років, у компанії працює близько 450 співробітників по усій країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло