Kia Motors стане офіційним спонсором Ліги Європи

Kia Motors стане офіційним спонсором Ліги Європи

Ще одним партнером стала нідерландська броварня Amstel

Kia Motors стане офіційним спонсором Ліги Європи

УЄФА оголосила, що один з її давніх партнерів – автоконцерн Kia Motors став офіційним партнером Ліги Європи УЄФА, підписавши угоду на три роки, починаючи з 2018-го.

Kia Motors стане спонсором одного з найпрестижніших європейських клубних футбольних змагань на початку сезону 2018/19 і залишатиметься ним до фіналу Ліги Європи УЄФА в 2021 році. Про це йдеться в прес-релізі автоконцерну, на який посилається портал public.now.

Ліга Європи УЄФА включає 55 футбольних клубів з усієї Європи, і кожного сезону залучає глобальну телевізійну аудиторію в 980 мільйонів глядачів. Партнерство з найбільшим в світі професійним клубним футбольним турніром надасть Kia Motors можливість підвищити свою впізнаваність як бренду і завоювати довіру споживачів, йдеться в прес-релізі.

Фінансовий бік угоди не розкривається.

Kia Motors став другим офіційним спонсором Ліги Європи на коменрційний цикл 2018/2021 рр. Перший контракт було укладено з компанією Amstel – нідерландським виробником пива.

Нагадаємо, раніше Мейвезер підписав спонсорський контракт із виробником текіли на бій із Макгрегором. Tequila Avion випустить ексклюзивну пляшку з зображенням Мейвезера та його автографом.

Між тим McDonald’s оголосив, що більше не буде спонсором Олімпійських ігор. Компанія та Олімпійській комітет розірвали угоду на три роки раніше ніж передбачалося.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло