Державна продовольчо-зернова корпорація України збільшила експорт на 46%

Державна продовольчо-зернова корпорація України збільшила експорт на 46%

Наразі «ДПЗКУ» є одним з лідерів експорту борошномельної продукції

Державна продовольчо-зернова корпорація України збільшила експорт на 46%
Фото ДПЗКУ

Державна продовольчо-зернова корпорація України у 2016/17 сезоні поставила на зовнішні ринки майже 79 тис. тонн борошна та висівок, що є одним з найбільших показників серед українських борошномельних компаній, повідомляє прес-служба компанії.

«У 2016/17 маркетинговому році ми вийшли на лідерські позиції серед вітчизняних компаній за поставками борошномельної продукції на зовнішні ринки. Загалом було експортовано 78,9 тис. тонн, що на 46% перевищує обсяги реалізації у попередньому сезоні», – зазначив перший заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Віталій Шулежко.

За його словами, корпорація відвантажує борошно та висівки до країн Африки, ОАЕ, Молдови, Ізраїлю, які протягом останніх років залишаються основними споживачами української борошномельної продукції.

Як вже повідомляв Mind, за результатами 2016-2017 маркетингового року Державна продовольчо-зернова корпорація України збільшила обсяги виробництва готової продукції на 3% до 160 000 тонн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло