The Washington Post: Трамп мав намір побудувати в Москві Trump Tower

The Washington Post: Трамп мав намір побудувати в Москві Trump Tower

Комерційні інтереси Трампа в Росії під час президентської кампанії проливають світло на його справжні стосунки з росіянами

The Washington Post: Трамп мав намір побудувати в Москві Trump Tower
фото trumptowerny.com

Дональд Трамп під час своєї передвиборчої компанії наприкінці 2015 – на початку 2016 року мав нагоду побудувати у Москві величезну вежу Trump Tower, повідомляє The Washington Post з посиланням на свої джерела.

Ідея спорудити «вежу Трампа» в Москві належить американцю російського походження, забудовнику Феліксу Сатеру, який виїхав з Радянського Союзі у 6-річному віці. У 2015 році він написав у компанію Трампа листа, в якому закликав приїхати його в Москву, щоб обговорити цю пропозицію, і припустив, що президент Путін може сказати «багато хороших речей» про Трампа.

Сатер у листі віце-президенту Trump Organization Майклу Коену писав, що він і керівники Trump Organization скоро святкуватимуть дві перемоги – як реалізацію одного з найбільших проектів в історії нерухомості, так і перемогу на виборах Дональда Трампа.

Хоча між інвесторами і компанією Трампа вже був підписаний лист про наміри, однак Трамп так і не поїхав у Москву за пропозицією Сатера, тому що виникли проблеми з пошуками ділянки під забудову і отримання необхідних дозволів. Проект згорнули наприкінці січня 2016 року.

Незважаючи на це, розкриті факти свідчать про те, що Трамп активно переслідував комерційні інтереси, пов’язані з Росією, під час своєї передвиборчої кампанії. Ця інформація допоможе скласти уявлення про американсько-російські відносини в той період і буде передана в комітет Сенату, який проводить розслідування про втручання Росії в американські президентські вибори, пише видання.

Нові деталі вказують на ймовірність додаткових контактів між особами, пов'язаними з Росією, і соратниками Трампа під час його президентської кампанії.

У Білому домі відмовилися прокоментувати цю інформацію.

Нагадаємо, Трамп нещодавно оголосив, що відносини США з Росією впали до найнижчої позначки за всю історію, і відповідальність за це він переклав на Конгрес, який схвалив прийняття нового законопроекту про антиросійські санкції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло