Німецька Leoni у вересні відкриває другий завод в Україні

Німецька Leoni у вересні відкриває другий завод в Україні

Завод буде випускати запчастини для автомобілів

Німецька компанія Leoni AG повідомила про офіційне відкриття 29 вересня о Коломиї на Івано-Франківщині заводу по виробництву кабельних мереж для автобрендів, зокрема для автомобілів BMW. Про це повідомив директор заводу Руслан Грем, передає Інтерфакс-Україна.

Восени буде відкрито першу чергу виробництва, а в подальших планах – відкриття чотирьох черг зі збільшенням кількості працівників і площі виробництва. На будівництво підприємства пішло 16 млн євро. Компанія вже має один завод в Україні з виробництва кабельних мереж для автомобілів в місті Стрий Львівської області.

«У Стрию, наприклад, загальна площа підприємства становить 64 тис. кв. м., а в Коломиї складе 35 тис. кв. м. Зараз на заводі у Стрию працює понад 7,5 тис. працівників, в Коломиї на першому етапі планується працевлаштувати 1 тис. працівників, до 2020 року – близько 5 тис. осіб», – сказав Грем.

За його словами, обидва заводи повністю забезпечені кадрами, заробітна плата на новому підприємстві складе близько 7-8 тис. грн.
Нагадаємо, компанія Leoni AG заявила про рішення будувати другий завод на Прикарпатті навесні 2016 року.
ТзОВ «Леоні Вайерінг Системс УА» у Львівській області працює з 2003 року. У 2016 році виручка компанії склала 1,17 млрд грн (у 2015 році – 1,09 млрд грн), чистий прибуток 202,6 млн грн (247,3 млн грн).

Заснована в 1917 році компанія Leoni лідер в області систем електропроводки і кабельних технологій. У компанії працює більше 82 тис. співробітників в 31 країні. У 2016 році продажі компанії перевищили 4,4 млрд євро.

Основними напрямками холдингу Leoni є виробництво дроту і кабелю для різних сфер індустрії, виробництво джгутів, проводів та інших комплектуючих для автомобільної промисловості. Ключові клієнти холдингу: General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Cummins, Caterpillar.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло