Компанія Bunge інвестує $30 млн в розбудову Миколаївського морпорту

Компанія Bunge інвестує $30 млн в розбудову Миколаївського морпорту

Кошти підуть на будівництво третьої черги виробничо-перевалочного комплексу

Компанія Bunge інвестує $30 млн в розбудову Миколаївського морпорту
Фото УНІАН

Транснаціональна компанія Bunge до кінця 2018 роки інвестує $30 млн у будівництво третьої черги виробничо-перевалочного комплексу в Миколаївському морському порту, передає Інтерфакс-Україна.

Відповідний меморандум 28 серпня підписали Адміністрація морських портів (АМПУ), Міністерство інфраструктури України і Bunge.

«Підписуючи меморандум, ми даємо зобов'язання забезпечити додатково 400 тис. тонн експортних потужностей для агрокультур. Дана третя черга буде реалізована до кінця 2018 року», – сказав головний виконавчий директор Bunge в Європі, на Близькому Сході і в Африці Томмі Йенсен.

За словами в.о. глави АМПУ Райвіса Вецкаганса, адміністрація в рамках меморандуму бере на себе зобов'язання з приводу підтримки паспортних глибин, створення нової якірної стоянки.

Bunge є провідною світовою компанією, що працює в сфері агробізнесу та продуктів харчування. Здійснює діяльність більш ніж в 40 країнах світу.

Нагадаємо, у 2016 році відбулося протистояння корпорацій Bunge і Noble, що оперують причалами в Миколаївському порту, і адміністрацією Миколаївського порту. Компанії домагалися юридичних гарантій з довгострокового доступу до причалів, а також не погодилися з істотним підвищенням тарифів на доступ до причалів і переукладанням договорів на нових умовах.

Суперечка навіть перейшла до суду. Активна фаза конфлікту завершилася після зміни керівництва миколаївської філії АМПУ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло