Від Трампа в знак протесту пішли 8 радників з кібербезпеки

Від Трампа в знак протесту пішли 8 радників з кібербезпеки

Їх обурила реакція Трампа на події в Шарлоттсвіллі, вихід з кліматичної угоди та нехтування питаннями національної безпеки

Від Трампа в знак протесту пішли 8 радників з кібербезпеки
фото Shutterstock

Стало відомо, що кілька членів ради з кібербезпеки Білого дому пішли у відставку минулого тижня в знак протесту проти реакції президента США Дональда Трампа на події в Шарлотсвіллі, рішенні вийти з Паризької кліматичної угоди та інших питань. Про це повідомляє The Verge.

У листі про відставку, вісім членів консультативної ради з національної інфраструктури, до якого загалом входять 28 осіб, заявили, що «дії президента загрожують безпеці країни, яку кожен з нас присягався захищати». В листі йдеться, що адміністрація Трампа «недостатньо уважно ставиться до актуальних питань національної безпеки», і що Трамп «приділив мало уваги» загрозам, з якими США зіштовхується в сфері кібербезпеки. У листі також підкреслюється неможливість Трампа засудити неонацистів та націоналістів після насилля в Шарлосвіллі, а також його рішення вийти із Паризької кліматичної угоди, яке свідчить про «нехтування безпекою американського суспільства».

«Моральна інфраструктура нашої нації це основа, на якій розбудовується наша фізична інфраструктура, – йдеться у листі. – Дії адміністрації підривають цей фундамент».

Нагадаємо, у Шарлотсвіллі пройшли масові демонстрації проти «білих націоналістів», які вимагають в міської влади не зносити пам’ятник одному з генералів Громадянської війни, відомому своїми расистськими поглядами. Протест переріс у сутичку, внаслідок якої загинула жінка.

Трамп же обвинувачує обидві сторони конфлікту.

Як повідомляється, Трамп днями звільнив впливового радника з нацбезпеки Себастьяна Горку. Причиною стала нова стратегія Трампа в Афганістані.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті