Трамп звільнив впливового радника з нацбезпеки Себастьяна Горку

Трамп звільнив впливового радника з нацбезпеки Себастьяна Горку

Причиною стала нова стратегія Трампа в Афганістані, з якої виключено поняття «боротьба з ісламським тероризмом»

Трамп звільнив впливового радника з нацбезпеки Себастьяна Горку
Себастьян Горка
Фото facebook Sebastian Gorka

Заступник помічника президента США з національної безпеки Себастьян Горка підтвердив, що залишив Білий дім, повідомляє Голос Америки.

У своєму листі про відставку, оприлюдненому в ЗМІ, Горка сказав, що в корені не погоджується із зовнішньополітичним курсом адміністрації після того, як Трамп прийняв рішення відправити додатковий військовий контингент військ в Афганістан.

За його словами, термін «радикальний ісламський тероризм» був спеціально виключений з президентської промови, присвяченої новій стратегії в Афганістані. «Ключовий елемент вашої президентської кампанії втрачено», – заявив Горка.

«Те, що такий важливий термін було виключено, має серйозно непокоїти будь-якого професіонала в сфері національної безпеки і будь-якого американця, який незадоволений останніми 16 роками катастрофічних політичних рішень», – написав екс-радник Трампа.

Хоча Себастьян Горка стверджує, що він сам пішов із займаної посади, багато ЗМІ, посилаючись на анонімні урядові джерела, повідомляють, що його було звільнено.

Себастьян Горка, колишній редактор консервативного сайту Breitbart, який проводить жорстку лінію щодо ісламського екстремізму, приєднався до адміністрації Трампа в якості радника по боротьбі з тероризмом.

Раніше Білий дім залишив головний стратег адміністрації Стів Беннон, який повернувся на роботу в Breitbart News.

Нагадаємо, Трамп звільнив свого стратега, автора міграційного закону та ідеї про вихід з кліматичної угоди. Радикально налаштований Беннон влаштовував чвари й розкол в адміністрації.

Як повідомлялося, президент Трамп звільнив з посади директора зі зв’язків з громадськістю Ентоні Скарамуччі всього через 10 днів після того, як призначив його на цю посаду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло