З 2018 року у В’єтнамі можна буде розраховуватись біткоїнами

З 2018 року у В’єтнамі можна буде розраховуватись біткоїнами

У країні криптовалюту зроблять законним платіжним засобом

З 2018 року у В’єтнамі можна буде розраховуватись біткоїнами
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Влада В’єтнаму доручила фінансовим установам країни розробити законодавчу базу для криптовалют та цифрових активів. Очікується, що нові закони наберуть чинності до кінця 2018 року. Про це повідомляє Finance.ua.

На вимогу прем’єр-міністра В’єтнаму Нгуєна Суана Фука Центробанк. Міністерство фінансів і Мінісерсво громадської безпеки розпочали роботу над створенням нового законопроекту про криптовалюти та цифрові активи. Міністерство юстиції країни згодом оцінить правовий статус цифрових валют.

Як повідомляється, до червня 2019 року буде також визначена система оподаткування біткоїнів та інших криптовалют. Крім цього, до вересня 2018 року будуть встановлені правові норми щодо порушень а шахрайських дій з використанням цифрових валют.

В’єтнам планує скористатись досвідом Японії, де біткоїни є законним платіжним засобом. Для отримання ліцензії на використання криповалюти, необхідно заплатити $300 000, пройти податковий аудит та надати документи, що компанія володіє резервною валютою на суму не менше $100 000.

В інших країнах легалізація криптовалют поки що знаходиться на стадії обговорення. 

Нагадаємо, що вже другий тиждень поспіль ціна біткоіна знаходиться у сформованому ціновому каналі $3900–4500. Станом на 28 серпня на 12:00 за Києвом середньозважена ціна на біткоін становить $4272. Подробиці читайте в огляді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло