Огляд криптовалют: минулого тижня сильної цінової дивергенції не спостерігалося

Огляд криптовалют: минулого тижня сильної цінової дивергенції не спостерігалося

Загальна капіталізація ринку за тиждень зросла на $13 млрд

Огляд криптовалют: минулого тижня сильної цінової дивергенції не спостерігалося
фото Shutterstock

Уже другий тиждень поспіль ціна біткоіна знаходиться у сформованому ціновому каналі $3900–4500. Станом на 28 серпня на 12:00 за Києвом середньозважена ціна на біткоін становить $4272.

Ціна біткоіна на топ-5 біржах станом на 28 серпня 2017 року – 08:30

Біржа Bitstamp (EUR) Bitfinex (HK) Coinbase-GDAX (US) BitFlyer (JP) KUNA (UA)
Ціна €3584 $4217 $4242 ¥443 080 ₴106 500

Найбільш тригерною новиною стала повна активація протоколу Segregated Witness, яка відбулася 24 серпня. Блок, після якого протокол був активований, був знайдений китайським майнінг-пулом BTCC. На наступний день майнінговим пулом Bitfury був знайдений блок, що вже перевищував звичний розмір у 1 МБ. Даний блок містив 2164 транзакції із загальною вартістю понад $9 млн за поточним курсом. Розмір виявився на 32 Кб більше за звичний ліміт.

Другою новиною, що привернула пильну увагу протягом тижня, стала ситуація з порожніми блоками від пулу Antpool. Пулом було випущено шість порожніх блоків протягом двох днів. Головним поясненням стало те, що проявляються збої у роботі майнінгового обладнання, викликані спільним майнінгом BCC і BTC.

Інфраструктура ринку

Загальна капіталізація ринку за тиждень зросла на $13 млрд, до показника в $57 млрд. Зростання рівномірно розподілилося як на ринок біткоінів, так і на ринок альткоінів. Питома вага біткоіна в загальній структурі капіталу залишається в  діапазоні, наближеному до 45%. Форк Bitcoin Cash на сьогодні формує 6,3% загальної капіталізації, що на 1,2% нижче, ніж на початку тижня. ETH продовжує посідати друге місце, формуючи чверть капіталу.

Так само як і минулого тижня сильної цінової дивергенції не спостерігалося – різниця в ціні на найбільш ліквідних і популярних біржах становила $100–200.

Основний обсяг торгів протягом тижня був абсолютно в таких валютах, як: USD – 55,76%, CNY – 21,66%, EUR – 10,43%, JPY – 8,25%, GBP – 0,86%, що не відрізняється від показників минулого тижня.

Так, без зміни залишилися і показники транзакції з бірж. Лідери: bitfinex – 21,3%, okcoin – 11.99%, kraken – 9,81%, coinbase -10,5%, btcc -10,3%, bitstamp – 10,3%.

Технічний аналіз:

На сьогоднішні середньозважена ціна активу становить $4350. Після невеликого зниження ціна знову почала наближатися до свого історичного максимуму, формуючи вхід на покупку.

Так як ціна наближається до лінії опору на знижених обсягах і новинах про SegWit, то це говорить про превалювання попиту над пропозицією на ринку.

Основна кульмінація відбуватиметься біля позначки $4500 і на чергових новинах про SegWit.

Так само варто не забувати, що на тлі чергової хвилі ейфорії на ринку з'явився попит з боку дуже емоційних покупців, що значно підвищує ризики щодо кожної угоди, особливо якщо ви заходите на пікових показниках.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло