Трамп турбується щодо безпеки країн Балтійського регіону

Трамп турбується щодо безпеки країн Балтійського регіону

Тривога виникла на фоні спільних навчань РФ та Китаю в Балтійському морі

Трамп турбується щодо безпеки країн Балтійського регіону
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон турбується за безпеку балтійських країн на фоні спільних військових навчань РФ з Китаєм, які відбувались наприкінці липня. Про це повідомляє DW.

Трамп наголосив, що США можуть справитись із будь-якою загрозою, а також підкреслив, що Балтійський регіон «є дуже важливою частиною світу», де Сполучені Штати мають «гарних друзів».

Представник Ради національної безпеки при президенті США повідомив про спільні військові навчання, які проведуть США та Фінляндія біля берегів Швеції у вересні. Ці тренування співпадуть у часі із російсько-білоруськими маневрами армійських частин «Захід-2017», які заплановані на 14-20 вересня.

«Ми повинні бути дуже уважними з масштабними навчаннями, великими переміщеннями військових, щоб не спровокувати випадковостей або проблем, тому що ми знаємо, вони можуть виникнути звідки завгодно», – заявив президент Фінляндії Сауді Нііністьо. Окрім того, він підкреслив, що необхідно посилювати діалог між НАТО та Росією.

Нагадаємо, генсек НАТО Єнс Столтенберг раніше заявляв, що Альянс уважно стежитиме за російськими військовими навчаннями на заході Росії та білорусі, та закликав Москву проводити їх прозоро. Він має підозру, що офіційно заявлена кількість учасників в може бути зумисно занижена.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло