Amazon одразу після придбання мережі Whole Foods знизила ціни

Amazon одразу після придбання мережі Whole Foods знизила ціни

Тепер покупці можуть придбати найпопулярніші продукти в магазині за більш ніж 50%-ю знижкою

Amazon одразу після придбання мережі Whole Foods знизила ціни
фото Joanna Fantozzi

Найкращу з можливих акцій для привернення покупців влаштувала компанія Amazon у щойно придбаній американській мережі супермаркетів Whole Foods Market – вона знизила ціни на значну частину органічних продуктів, передає Bloomberg.

Нещодавно Федеральна торгова комісія (FTC) США схвалила операцію з придбання інтернет-рітейлером Amazon.com мережі супермаркетів Whole Foods Market за $13,7 млрд, включаючи борг.

Деякі ціни в мережі не змінилися, але фаворити продажів, такі як овочі, риба, м'ясо, подешевшали. Фраза «See  more...» на цінниках дає зрозуміти, що подешевшають і інші продукти.

І це дуже вдале рішення, зазначає видання, тому що Whole Foods (що перекладається як «вся їжа») відомий досить високими цінами порівняно з іншими супермаркетами, і в побуті американці часто називали його Whole Paycheck («вся зарплата»).

Ознайомитися зі знижками і з орієнтовною вартістю продуктів харчування у Сполучених Штатах можна в матеріалі The Business Insider.

Угода щодо купівлі мережі магазинів стане найбільшою в історії Amazon, грошові резерви якої на кінець березня 2017 року складали близько $21,5 млрд.

Whole Foods – найбільша в США мережа супермаркетів, яка спеціалізується на натуральних продуктах харчування. Компанія заснована в 1978 році, в мережу входить 470 супермаркетів у США і Канаді, її штат складає 87 тис. осіб.

Виручка в 2016 фінансовому році досягла $16 млрд. Amazon є найбільшим у світі онлайн-рітейлером зі щорічною виручкою близько $135 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло