Американська UTC купує виробника бортових систем Rockwell Collins за $30 млрд

Американська UTC купує виробника бортових систем Rockwell Collins за $30 млрд

United Technologies може заплатити $140 за акцію Rockwell

Американська UTC купує виробника бортових систем Rockwell Collins за $30 млрд
фото rockwellcollins.com

Американська фінансово-промислова група United Technologies Corp. (UTC) готується купити виробника систем управління польотом та іншого бортового радіоелектронного обладнання  Rockwell Collins. Сума угоди складе $30 млрд разом з боргами, повідомляє Financial Times.

Переговори щодо поглинання просуваються швидкими темпами, й угоду може бути укладено вже на цих вихідних, припускає видання.

Ситуацію дещо ускладнює той факт, що сама Rockwell Collins нещодавно закрила дороге поглинання, влізши в борги – придбала виробника компонентів для авіасалонів B/E Aerospace.

Джерела стверджують, що Rockwell обійдеться UTC в кінцевому рахунку у близько $140 за акцію.

Акції Rockwell Rockwell зросли на 2,2% до $130,74 у вівторок, таким чином ринкова вартість компанії складає $21,2 млрд. Чистий борг становить близько $7 млрд.

Тим часом акції UTC зросли на 2,9%, ринкова капіталізація фінансової групи – $93 млрд.

UTC відома створенням і випуском кондиціонерів Carrier, ліфтів Otis та реактивних двигунів Pratt&Whitney. Придбання Rockwell дозволить їй стати найбільшим постачальником компонентів для таких компаній, як Boeing і Airbus. Це також дасть UTC можливість відокремити свій аерокосмічний та авіаційний бізнес від решти видів діяльності компанії.

Як повідомлялося, нещодавно Федеральна торгова комісія США схвалила операцію з придбання інтернет-рітейлером Amazon.com мережі супермаркетів Whole Foods Market за $13,7 млрд. Amazon одразу після придбання мережі Whole Foods знизила ціни.

Тим часом Єврокомісія проводить антимонопольне розслідування проти злиття Bayer та Monsanto. Єврорегулятор вважає, що на ринках пестицидів та селекції овочевого насіння виникне монополія.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло