Захворіло у світі
31,880,241
Померло у світі
976,640
Вилікувалось у світі
21,983,692
Захворіло в Україні
188,106
Померло в Україні
3,757
Вилікувалось в Україні
83,458
Кувейт зняв обмеження на поставки української продукції птахівництва

Кувейт зняв обмеження на поставки української продукції птахівництва

Заборона на поставки в ці країни стосується тільки областей, де були зафіксовані спалахи пташиного грипу

Кувейт зняв обмеження на поставки української продукції птахівництва
Фото: pixabay.com

Кувейт зняв тимчасову заборону на поставки продукції птахівництва (м'яса птиці і яєць) походженням з України, який був введений через випадки високопатогенного грипу птиці.

Згідно з повідомленням на сайті Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України, відповідне рішення №367 Міністерства торгівлі і промисловості емірату було прийнято 20 липня.

Як повідомлялося, в середині березня заборона на поставки продукції птахівництва з усієї території України через спалахи пташиного грипу ввели Ірак, Китай, Катар, Ємен, Йорданія та ін.

Принцип регіоналізації до поставок української продукції птахівництва застосували Гонконг, ЄС, Саудівська Аравія, ОАЕ. Заборона на поставки в ці країни стосується тільки тих українських областей, де були зафіксовані спалахи пташиного грипу (Херсонська, Одеська, Чернівецька, Тернопільська, Миколаївська обл.).

У червні-липні Катар, Йорданія, Ірак, Саудівська Аравія і ОАЕ скасували заборону на ввезення птиці з України.

Нагадаємо, що українські виробники м'яса птиці тепер можуть поставляти свою продукцію до Йорданії. Країна зняла заборону після тимчасового введення через пташиний грип. Таке повідомлення отримала Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів від посольства України в Йорданії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті