Microsoft у Франції звинувачують в ухиленні від сплати 600 млн євро

Microsoft у Франції звинувачують в ухиленні від сплати 600 млн євро

У компанії запевняють, що чітко дотримувалися вимог законодавства, щоправда, ірландського

Microsoft у Франції звинувачують в ухиленні від сплати 600 млн євро
фото Shutterstock

Французький підрозділ Microsoft ухилився від сплати в бюджет країни 600 млн євро податку на продажі реклами, пише французький журнал L’Express.

Зокрема, за 2016 рік реальна виручка підрозділу склала 20,6 млрд євро, пише видання, однак офіційно в Microsoft заявили, що французький підрозділ не займається продажем реклами, а всі операції здійснюються через Mircosoft Ireland Operations в Ірландії.

При цьому в Microsoft запевняють, що не ухилялися від сплати податків, а діяли чітко за вимогами податкового законодавства тих країн, де представлена компанія.

Від сплати податків ухиляється не тільки Microsoft. Як повідомлялося, Google недавно уникнув сплати податку в розмірі 1,115 млрд євро, який вимагало французьке казначейство. Суд ухвалив, що ірландська дочірня компанія американської компанії Google не обкладається податком у Франції.

Інтернет-гіганти вже довгий час звинувачуються за використання в Європі складних механізмів для уникнення сплати повної суми податку. Зокрема вони реєструють свої підрозділи в країнах з найнижчими ставками податків, навіть якщо працюють в інших країнах.

Нагадаємо, Франція і Німеччина планують випустити новий законопроект, який затвердить нові правила сплати податку для техногігантів, які працюють і заробляють гроші на території Єврооюзу – в тому числі Google, Apple, Facebook та Amazon.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло