Голосові помічники Microsoft та Amazon «подружились»

Голосові помічники Microsoft та Amazon «подружились»

Cortana та Alexa зможуть розмовляти між собою та домовлятись щодо виконання завдань

Голосові помічники Microsoft та Amazon «подружились»
фото Shutterstock

Amazon та Microsoft оголосили про свою співпрацю, яка дозволить їх голосовим помічникам спілкуватись між собою. Про це повідомляє CNN.

Користувачі Amazon Echo дуже скоро зможуть використовувати Alexa для доступу до інструментів Microsoft Cortana для планування зустрічей, доступу до календарів та встановлення нагадувань.

Між тим клієнти Microsoft зможуть попросити Alexa контролювати свої домашні смарт-прилади або здійснювати покупку на Amazon.com.

Прес-секретар Microsoft повідомив, що ця співпраця пов’язана із розмовою генеральних директорів компанії Джеффа Безоса із Сатья Наделлою.

Цей крок стане великим зрушенням для переповненого ринку голосових помічників, до якого також входять Siri від Apple та Google Assisstant.

Користувачі з більшою імовірністю користуватимуться голосовими помічниками якщо вони працюватимуть разом. Одною з найбільших проблем, з якою зіштовхується домашня смарт-індустрія,це те, що для різних гаджетів необхідні різні помічники. Наприклад, деякі пристрої доступні лише для Aple HomeKit, а це значить, що якщо людина користується Amazon Echo, їй доведеться переключатись на Siri, щоб наприклад погасити світло.

Alexa та Cortana зможуть розмовляти між собою, починаючи з цього року. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло