На Amazon подали до суду за продаж підроблених окулярів для сонячного затемнення

На Amazon подали до суду за продаж підроблених окулярів для сонячного затемнення

Amazon стверджує, що оголосила про відкликання небезпечної для зору продукції

На Amazon подали до суду за продаж підроблених окулярів для сонячного затемнення
Фото Shutterstock

Американці подали до суду на інтернет-магазин Amazon.com, стверджуючи, що пошкодили зір, дивлячись на сонячне затемнення через окуляри, куплені на сайті Amazon. Про це повідомляє Reuters.

Корі Пейн та його наречена Кайла Харріс зі штату Каліфорнія подали позов до федерального суду зі скаргою на те, що купили на Amazon.com троє спеціальних окулярів для спостереження за сонячним затемненням, вважаючи, що таким чином захистять свої очі.

Того ж дня після затемнення, яке відбулося 21 серпня, пара відчула біль в очах, головні болі, сльозливість. В наступні дні в них розвинулося значне погіршення зору, йдеться в позові. Пара запевняє, що дивилася на небо виключно в окулярах.

Amazon у відповідь на скаргу заявила, що вона ще після 10 серпня почала електронною поштою надсилати клієнтам запит на відкликання потенційно небезпечних сонячних окулярів, які компанія не перевіряла, оскільки вони були виготовлені авторитетними компаніями. Amazon не розкриває масштаб відкликання чи список постачальників.

Пейн і Харріс запевнили, що не отримували жодних повідомлень про відкликання. Вони заявили, що представлятимуть у суді й інших клієнтів інтернет-магазину, які не отримували попередження від Amazon і дістали аналогічні травми через недбалість компанії.

Експерти попереджають громадськість уникати небезпечних підробок. За їх словами, в Інтернеті процвітає торгівля підробленими окулярами для спостереження за затемненням.

Нагадаємо, 21 серпня цікаве астрономічне явище – повне Сонячне затемнення – можна було спостерігати тільки на території Сполучених Штатів, тому його назвали Велике Американське Затемнення. 7,5 млн туристів з'їхалися з усієї країни у міста, які знаходяться на шляху сонячного затемнення.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло