Головний конструктор ДКБ «Південне» Павло Дегтяренко очолив ДКАУ

Головний конструктор ДКБ «Південне» Павло Дегтяренко очолив ДКАУ

Кабмін призначив його на посаду з випробувальним терміном на три місяці

Головний конструктор ДКБ «Південне» Павло Дегтяренко очолив ДКАУ
Павло Дегтяренко
Фото УНIАН

Кабінет Міністрів України призначив головного конструктора і начальника конструкторського бюро з системного проектування ракет і ракетних комплексів ДП «КБ «Південне» Павла Дегтяренка на посаду голови Державного космічного агентства України.

Дегтяренко призначений з дати початку фактичного виконання ним посадових обов'язків терміном на п'ять років з оплатою праці відповідно до законодавства, з випробувальним терміном три місяці. Дегтяренко виграв конкурс на цю посаду 20 червня.

Державне космічне агентство України з 2011 року взяло на себе управління підприємствами, пов'язаними з космічною діяльністю; загалом таких налічується понад тридцять.

Нагадаємо, 14 серпня 2017 року в газеті The New York Times з’явилася стаття, де автори висунули припущення, що вдалі запуски міжконтинентальних балістичних ракет, проведені напередодні КНДР, стали можливими завдяки витокам технічної документації з України або ж навіть постачанню самих ракетних двигунів – РД-250.

Головними фігурантами скандалу стали провідні космічні підприємства України: ДП «Південмаш» та КБ «Південне» ім. Янгеля. Подібний скандал просто не міг не з’явитися рано чи пізно. Вже багато років час від часу між підприємствами виникають конфліктні ситуації, особливо напруженими ці відносини стали в останні два роки. І незрозуміло, чому ані уряд, ані РНБО не змогли залагодити це протистояння, або – не захотіли. Розібратися у цьому спробував Mind.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло