У Франції вирішили боротися з курцями методом подорожчання сигарет

У Франції вирішили боротися з курцями методом подорожчання сигарет

Влада поступово підніматиме вартість пачки цигарок до 10 євро за пачку

У Франції вирішили боротися з курцями методом подорожчання сигарет
фото Shutterstock

У Франції наступного року ціна на пачку сигарет зросте на 1 євро, у 2019 – ще на 1 євро, і так до 2020 року, поки вартість пачки не збільшиться до 10 євро. Про це повідомляє видання The Connexion.

Таке рішення уряду пов'язано зі збільшенням продажів сигарет на 9,2% в першому півріччі, незважаючи на те, що на ринок були виведені упаковки без вказування бренду.

«Нічого не робити – це не варіант», – зазначив прем'єр-міністр Франції Едуард Філіпп.

«Наша мета – 10 євро за пачку... Але ми не будемо робити одразу різких кроків, на мою думку, французи повинні мати час, щоб налаштуватися на відмову від куріння», – зазначила міністр охорони здоров'я Аньєс Бузьєн.

Вона переконана, що значне підвищення ціни може змусити курців перестати курити.

Зараз пачка сигарет у Франції коштує в середньому 6,5-7 євро. За підсумками першого кварталу 2017 року, продажі сигарет в країні зросли на 1,4% – до 10,82 млрд штук сигарет.

Статистика свідчить, що 22,4% повнолітнього населення Франції – курці. Це один із найвищих показників по всій Європі.

Як повідомлялося, уряд Індії погрожує покарати Philip Morris за пропаганду куріння. Тютюновий гігант застосовував заборонені законом маркетингові методи спрямовані на молодь.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло