Уряд Індії погрожує покарати Philip Morris за пропаганду куріння

Уряд Індії погрожує покарати Philip Morris за пропаганду куріння

Тютюновий гігант застосовував заборонені законом маркетингові методи спрямовані на молодь

Уряд Індії погрожує покарати Philip Morris за пропаганду куріння
фото з pmi.com

Індійський уряд пригрозив Philip Morris «покаранням» за порушення тютюновим гігантом закону про боротьбу з курінням у країні. Про це повідомляє Reuters.

Федеральне Міністерство охорони здоров’я Індії направило до компанії офіційного листа, яке було спровоковано розслідуванням, яке проводилось минулого місяця. Згідно з отриманими результатами, тютюнова компанія розгортала маркетингову кампанію в країні, яка була націлена на молодь, що є протизаконним.

В листі зазначаються маркетингові методи, які застосовувала Philip Morris, зокрема рекламу сигарет у кіосках, безкоштовне розповсюдження сигарет Marlboro у нычних клубах та барах, а також демонстрація реклами бренду на великих екранах під час розважальних заходів.

Така пропагандистська діяльність порушує закон про боротьбу з тютюном у країні. Згідно з Законом за такі порушення передбачено штраф у розмірі до 1 000 рупій ($15) та тюремне ув’язнення строком до 2 років.

Індійський підрозділ Philip Morris коментарів не надав.

Аналогічного листа Міністерство охорони здоров’я направило і до індійського виробника сигарет ITC. Відомо, що компанія користувалась такими ж маркетинговими методами. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті