Чеська компанія планує інвестувати €150 млн в будівництво українських доріг

Чеська компанія планує інвестувати €150 млн в будівництво українських доріг

Відповідний трьохсторонній меморандум про співпрацю вже підписано

Чеська компанія планує інвестувати €150 млн в будівництво українських доріг
Фото Shutterstock

Компанія «Арка Індастрі Юкрейн», дочірня структура чеської компанії Arca Capital підписала тристоронній меморандум, з ТОВ «Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями «УПС» і компанією з обслуговування інвестицій «Інвестмент Сервіс Юкрейн» (ISU), передає Інтерфакс-Україна.

Згідно прес-релізом компаній, предметом меморандуму є консолідація зусиль, спрямованих на об'єднання активів і потужностей 11 українських будівельних компаній на базі «УПС» і спільна діяльність сторін у будівництві доріг і магістралей та інших об'єктів інфраструктури по всій Україні.

Зазначається, що чешські інвестори вже в наступному році планують будівництво доріг на суму до €150 млн, збільшення парку дорожньо-будівельної техніки на 100 одиниць, працевлаштування 300 працівників і подальша модернізація потужностей виробництва.

«Ми зацікавлені в початку міцних і продуктивних ділових відносин з групою українських підприємств, оскільки знаємо, що стан розвитку інфраструктури і нових логістичних можливостей – пріоритетне питання на рівні держави. Ми твердо маємо намір інвестувати в діяльність групи будівельних компаній», – зазначив директор «Арка Індастрі Юкрейн» Павол Крупа.

За його словами, вже розпочато аудит, який буде проводитися протягом трьох місяців, із залученням міжнародної аудиторської компанії «Крестон Джі Сі Джі». В цей час також проводитимуться переговори з Європейським банком реконструкції та розвитку про дофінансування.

Чеська компанія планує інвестувати €150 млн в будівництво українських доріг
arcacapital.com

«На етапі співпраці з чеською компанією ми плануємо розширення і придбання ще як мінімум трьох мобільних асфальтобетонних заводів. Наші чеські партнери готові поділитися з нами своїм досвідом і останніми розробками і технологіями в будівництві доріг, мостів та інших складних інженерних споруд в рамках нашої співпраці. Також обговорюється забезпечення більшої екологічності технологічного процесу», – пояснив представник “УПС» Тарас Палій.

Нагадаємо, із 1 до 4 вересня рух транспорту на Столичному та Наддніпрянському шосе частково обмежать у зв’язку з ремонтом. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло