Держдеп США виділив кошти на боротьбу з російською пропагандою та ІДІЛ

Держдеп США виділив кошти на боротьбу з російською пропагандою та ІДІЛ

На боротьбу з пропагандою та дезінформацією виділено $60 млн

Держдеп США виділив кошти на боротьбу з російською пропагандою та ІДІЛ
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Під тиском з боку законодавців, держсекретар Рекс Тіллерсон все-таки виділив десятки мільйонів доларів на боротьбу з пропагандою ісламістських екстремістів та урядів, таких як в РФ.

Офіційний представник держдепартаменту підтвердив у четвер, що Тіллерсон минулого тижня схвалив виділення $60 млн на фінансування Глобального центру взаємодії, який займається анти-пропагандистською діяльністю. Про це повідомляє Politico.

Як повідомляється, $20 млн буде виділено на боротьбу з пропагандою терористичних угрупувань, зокрема, «Ісламської держави». Решта суми – $40 млн  – будуть переведені з фондів Пентагону і підуть на протистояння державної пропаганди, зокрема зі сторони РФ.

Глобальний центр взаємодії є міжнародним підрозділом, який розміщується в Держдепартаменті. Його було створено у2016 замість Центру стратегічних контртерористичних комунікацій. Першочергова місія центру полягає у протистоянні терористичній пропаганді,але його повноваження розширились, після проведення працівниками організації кампаній з дезінформації.  

 Нагадаємо, США наполягають на закритті російського генконсульства в Сан-Франциско, а також двох дипломатичних об’єктів Нью-Йорку та Вашингтоні. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло