Польща на місяць обмежить повітряний рух для цивільної авіації

Польща на місяць обмежить повітряний рух для цивільної авіації

Заборона пов’язана із російсько-білоруськими військовими навчаннями

Польща обмежить повітряний рух для цивільної авіації над північно-східною та східною частинами території країни , поблизу кордонів з Росією та Білоруссю. Про це повідомив прес-секретар оперативного командування родів ЗС Польщі Петро Валатек, передає Укрінформ.

В країні запроваджено чотири зони обмеження польотів. Обмеження мають на меті створити безпечні умови виконання польотів у цьому районі державною авіацією Польщі.

Решта причин введення обмежень, за словами Валатека, має таємний характер.

Заборона діятиме з 1 по 30 вересня та не стосуватиметься пасажирських літаків чи повітряних суден рятувальної авіації. Обмеження охопить в основному невеликі спортивні а приватні літаки.

За повідомленнями, це обмеження має відношення до російсько-білоруських навчань «Запад-2017», які відбуватимуться 14-20 вересня.

Нагадаємо, генсекретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс уважно слідкуватиме за ходом російських військових навчань, а також закликав проводити їх прозоро. У НАТО підозрюють, що РФ умисно применшила кількість учасників навчань, щоб уникнути обов’язкової присутності на них міжнародних наглядачів. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло