Захворіло у світі
30,513,096
Померло у світі
951,994
Вилікувалось у світі
20,781,642
Захворіло в Україні
172,712
Померло в Україні
3,516
Вилікувалось в Україні
76,754
Польща на місяць обмежить повітряний рух для цивільної авіації

Польща на місяць обмежить повітряний рух для цивільної авіації

Заборона пов’язана із російсько-білоруськими військовими навчаннями

Польща обмежить повітряний рух для цивільної авіації над північно-східною та східною частинами території країни , поблизу кордонів з Росією та Білоруссю. Про це повідомив прес-секретар оперативного командування родів ЗС Польщі Петро Валатек, передає Укрінформ.

В країні запроваджено чотири зони обмеження польотів. Обмеження мають на меті створити безпечні умови виконання польотів у цьому районі державною авіацією Польщі.

Решта причин введення обмежень, за словами Валатека, має таємний характер.

Заборона діятиме з 1 по 30 вересня та не стосуватиметься пасажирських літаків чи повітряних суден рятувальної авіації. Обмеження охопить в основному невеликі спортивні а приватні літаки.

За повідомленнями, це обмеження має відношення до російсько-білоруських навчань «Запад-2017», які відбуватимуться 14-20 вересня.

Нагадаємо, генсекретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс уважно слідкуватиме за ходом російських військових навчань, а також закликав проводити їх прозоро. У НАТО підозрюють, що РФ умисно применшила кількість учасників навчань, щоб уникнути обов’язкової присутності на них міжнародних наглядачів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті