Польща на місяць обмежить повітряний рух для цивільної авіації

Польща на місяць обмежить повітряний рух для цивільної авіації

Заборона пов’язана із російсько-білоруськими військовими навчаннями

Польща обмежить повітряний рух для цивільної авіації над північно-східною та східною частинами території країни , поблизу кордонів з Росією та Білоруссю. Про це повідомив прес-секретар оперативного командування родів ЗС Польщі Петро Валатек, передає Укрінформ.

В країні запроваджено чотири зони обмеження польотів. Обмеження мають на меті створити безпечні умови виконання польотів у цьому районі державною авіацією Польщі.

Решта причин введення обмежень, за словами Валатека, має таємний характер.

Заборона діятиме з 1 по 30 вересня та не стосуватиметься пасажирських літаків чи повітряних суден рятувальної авіації. Обмеження охопить в основному невеликі спортивні а приватні літаки.

За повідомленнями, це обмеження має відношення до російсько-білоруських навчань «Запад-2017», які відбуватимуться 14-20 вересня.

Нагадаємо, генсекретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс уважно слідкуватиме за ходом російських військових навчань, а також закликав проводити їх прозоро. У НАТО підозрюють, що РФ умисно применшила кількість учасників навчань, щоб уникнути обов’язкової присутності на них міжнародних наглядачів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло