Чотири телеканали медіагрупи «Інтер» отримали попередження від Нацради з телерадіомовлення

Чотири телеканали медіагрупи «Інтер» отримали попередження від Нацради з телерадіомовлення

Компанії протягом місяця мають привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства

Чотири телеканали медіагрупи «Інтер» отримали попередження від Нацради з телерадіомовлення
Фото Shutterstock

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 31 серпня по результатам позапланових перевірок телеканалу «Інтер», телестудії «Служба інформації» (НТН), ТРК «Музика ТВ» («Піксель TV») і телерадіокомпанії «Кіно ТВ» («Enter-фільм») винесла їм попередження за порушення вимог законодавства щодо частки передач українського та іноземного виробництва.

Як повідомив «Інтерфакс» із посиланням на прес-службу Нацради, моніторингом телеканалів в лютому-березні 2017 року було зафіксовано порушення закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки в проміжку часу між 07:00 і 23:00 не було дотримано пропорції між українськими та іноземними передачами.

Відповідно до закону передачі європейського виробництва, а також США й Канади, повинні становити не менше 70% загального тижневого обсягу мовлення. А передачі українського виробництва мають займати не менше 50% загального тижневого обсягу мовлення.

Однак, в ефірі «Інтер» частка передач європейського виробництва, США і Канади становила 57% загального тижневого обсягу мовлення. В ефірі НТН вона становила 56,8%, а частка передач українського виробництва – 32% загального тижневого обсягу мовлення.

Відповідно частки передач європейського і українського виробництва телеканалу «Піксель TV» становили 66,4% і 24,7%, а телеканалу «Enter-фільм» – 37% і 22% загального тижневого обсягу мовлення.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло