Кошти на рахунках Держказначейства України в серпні зросли до історичного максимуму

Кошти на рахунках Держказначейства України в серпні зросли до історичного максимуму

Залишок коштів на єдиному казначейському рахунку в серпні збільшився на 39%

Кошти на рахунках Держказначейства України в серпні зросли до історичного максимуму
Фото: pixabay.com

Залишок коштів на єдиному казначейському рахунку (ЄКР) в серпні збільшився на 38,8% з 44,07 млрд грн (на 1 серпня) до 61,2 млрд грн (на 1 вересня).

Про це повідомляє Державна казначейська служба, передає Інтерфакс.

З початку року залишок коштів на ЄКР збільшився з 14,26 млрд грн до 61,2 млрд грн.

Мінімальний залишок коштів на єдиному казначейському рахунку у 2017 році станом на 1 січня складав 14,26 млрд грн, а максимальний – 61,2 млрд грн – на 1 вересня.

Крім гривневих коштів, уряд також має в своєму розпорядженні валютними. Станом на 1 січня 2017-го вони становили 33,4 млрд грн, або близько $1,2 млрд за курсом Нацбанку України.

Дані Держказначейства на початок серпня про валютні залишки поки відсутні, однак агентство Fitch оцінювало ці залишки на початок травня у $900 млн.

За 2016 рік залишок коштів на єдиному казначейському рахунку збільшився з 9,02 млрд грн до 14,26 млрд грн.

Єдиний казначейський рахунок – система бюджетних рахунків органів Держказначейства, на які зараховуються податки, збори, інші обов'язкові платежі держбюджету, з яких органами Державного казначейства здійснюються платежі на користь суб'єктів господарювання, які виконали роботи або надали послуги розпорядникам бюджетних коштів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло