Кошти на рахунках Держказначейства України в серпні зросли до історичного максимуму

Кошти на рахунках Держказначейства України в серпні зросли до історичного максимуму

Залишок коштів на єдиному казначейському рахунку в серпні збільшився на 39%

Кошти на рахунках Держказначейства України в серпні зросли до історичного максимуму
Фото: pixabay.com

Залишок коштів на єдиному казначейському рахунку (ЄКР) в серпні збільшився на 38,8% з 44,07 млрд грн (на 1 серпня) до 61,2 млрд грн (на 1 вересня).

Про це повідомляє Державна казначейська служба, передає Інтерфакс.

З початку року залишок коштів на ЄКР збільшився з 14,26 млрд грн до 61,2 млрд грн.

Мінімальний залишок коштів на єдиному казначейському рахунку у 2017 році станом на 1 січня складав 14,26 млрд грн, а максимальний – 61,2 млрд грн – на 1 вересня.

Крім гривневих коштів, уряд також має в своєму розпорядженні валютними. Станом на 1 січня 2017-го вони становили 33,4 млрд грн, або близько $1,2 млрд за курсом Нацбанку України.

Дані Держказначейства на початок серпня про валютні залишки поки відсутні, однак агентство Fitch оцінювало ці залишки на початок травня у $900 млн.

За 2016 рік залишок коштів на єдиному казначейському рахунку збільшився з 9,02 млрд грн до 14,26 млрд грн.

Єдиний казначейський рахунок – система бюджетних рахунків органів Держказначейства, на які зараховуються податки, збори, інші обов'язкові платежі держбюджету, з яких органами Державного казначейства здійснюються платежі на користь суб'єктів господарювання, які виконали роботи або надали послуги розпорядникам бюджетних коштів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло