Canon повертає виробництво в Японію, де побудує нову фабрику фотоапаратів

Canon повертає виробництво в Японію, де побудує нову фабрику фотоапаратів

Автоматизація дозволяє зробити виробництво вдома більш конкурентоздатним

Canon повертає виробництво в Японію, де побудує нову фабрику фотоапаратів
фото canon.ua

Компанія Canon планує запустити в роботу з 2019 року завод з виробництва фотоапаратів у Японії, пише видання Nikkei. Таким чином японська компанія збирається повернути виробництво додому, оскільки підвищений рівень автоматизації процесу виробництва допоможе знизити вартість внутрішніх операцій і підвищує конкурентні можливості підприємства.

Це буде перше підприємство компанії в Японії, відкрите з 2010 року.

Японський виробник електроніки купить 300 000 кв.м землі для заводу цифрових фотокамер у префектурі Міядзакі в Японії на початку вересня. На заводі будуть встановлені лінії для автоматизованого складання фотоапаратів. Canon планує обладнати ними й інші свої підприємства в країні з метою зниження собівартості продукції.

Очікується, що загальні витрати на будівництво заводу складуть близько 20 млрд єн ($181 млн).

У 2016 році 56% продукції Canon було вироблено на заводах в Японії, і компанія розраховує збільшити цей показник до 60%.

Компанія вважає автоматизацію перспективним напрямком, оскільки в країнах Азії і по всьому світу спостерігається тенденція до подорожчання робочої сили. Нові складальні лінії дозволять автоматизувати більш як 70% виробництва

Повернути виробництво в Японію збираються й інші компанії, зокрема, Pioneer і Casio Computer, пише видання.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло